Milé kolegyně, milí kolegové,

v rámci své pracovní náplně s nasazením pečujete o potřeby pacientů. Je důležité, abychom ve zvýšené míře pečovali o svou psychickou pohodu a potřeby. A především Vy, kteří svou energii věnujete druhým, si zasloužíte, aby se Vám dostalo dostatečné péče. Jako psychologové jsme tu pro Vás a rádi Vám psychologickou podporu a pomoc nabízíme.

Můžete se na nás obracet s tématy, které vás zatěžují nebo vám způsobují stres. Ať už to jsou pocity vyčerpání, bezmoci, naštvání, strachu a další. Pokud máte obavy o zdraví či budoucnost svou i svých blízkých. Můžete s námi probrat, jak lépe zvládat stres a zvýšené pracovní nároky. A mnoho dalšího, záleží jen na Vás.

Rádi bychom Vás ubezpečili, že zachováváme přísnou mlčenlivost. Vše zůstává jen mezi Vámi a psychologem. Ani žádost o podporu ani její průběh či výsledky se nikde neevidují. Také organizace setkání a místo jeho průběhu zůstává důvěrné.

 
Postup krok za krokem

  1. V pracovní době (pondělí až pátek od 8:00 do 15:00) kontaktujte konkrétního psychologa dle tabulky níže (průběžně se aktualizuje). Výběr psychologa je na vás. Pokud se nedovoláte, zanechte e-mailovou zprávu a psycholog se vám co nejdříve ozve zpět.
  2. Psycholog s vámi domluví další postup (termín a způsob setkání / tel. hovoru).
  3. Mimo pracovní dobu, pokud se jedná o urgentní neodkladný problém a potřebujete s někým hovořit ihned, můžete využít standardní externí psychologické pomoci na následujících telefonních číslech:
    • Linka kolegiální podpory pro pracovníky ve zdravotnictví: 607 400 591 nebo 720 219 618 (nonstop),
    • Psychoterapeutická linka: 212 812 540 (denně od 8:00 do 22:00).

 
Kontakty na psychology

 Psycholog    Kontaktní skryté číslo 
Mgr. Benešová Zuzana    541
Mgr. Řádková Lucie   530
 Mgr. Žáková Michaela   551
 Mgr. Procházka Marek   134

 
Zlepšování služby
Službu psychosociální podpory garantuje vedoucí klinická psycholožka PhDr. Viktória Ženková, PhD. (tel. 177, skryté 539, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), na kterou se můžete obracet se svými návrhy či zpětnou vazbou.

 
Ke stažení